Anticelulitní masáž DeLuxe

 

Anticelulitidní masáž de LuxeJedná se o kombinovanou terapii, při které začínáme intenzivní anticelulitní masáží stehen a hýždí. Následně, pro umocnění regeneračního procesu, na prohřáté a prokrvené partie, aplikujeme buďto medovou detoxikační masáž, anebo skořicový zábal.

Skořicovým zábalem podpoříme efekt masáže a dále tvarujeme jednotlivé partie těla. Současně, stejně jako v případě následné masáže medem, zlepšíme vzhled kůže nad celulitou zasaženými oblastmi. Protože skořicový zábal silně prokrvuje a prohřívá, urychluje látkovou výměnu, detoxikaci, odvod přebytečné vody a odbourávání Anticelulitidní masáž de Luxepodkožního tuku. Tím vypíná pokožku a celkově jí omlazuje. Provonění celého těla skořicí, zklidněná a uvolněná mysl jsou pak příjemným bonusem na závěr.

Skořicový zábal lze aplikovat i samostatně. Jelikož podporuje krevní oběh a výrazně prokrvuje podkoží, v zimním či sychravém období nám vždy pomůže důkladně prohřát prochladlé končetiny.

Upozornění: Zábaly připravuji vždy těsně před masáží z čerstvých surovin a jejich nachystání vyžaduje objednání této terapie nejpozději den před samotnou masáží.Anticelulitidní masáž de Luxe

Vhodná délka masáže

60, 90 minut

Kontraindikace

Alergie na med nebo skořici, vysoký krevní tlak, křečové žíly, otevřená poranění kůže, infekce, horečky, epilepsie, těhotenství. Zábal není vhodný před spaním.