Rituál Oživení

Propojená masážní-revitalizační a energetická terapie. Pomáhá odstranit stres, emoční i psychicke bloky, umožňuje naplno si vychutnat stav hlubokého uvolnění a relaxace. Cílem je oživení velmi často oslabené energetické cirkulace v těle a podpora revitalizačních sil organizmu.

ImageV první části rituálu, kdy ležíte na břiše, dochází k potřebnému celkovému zklidnění a uvolnění. Probíhá také stimulace krevního i lymfatického oběhu v celé oblasti zad a dolních končetin, zakončená prokrvením a probuzením (zvědoměním) pánevní oblasti.

Po přetočení na záda rituál pokračuje již cílenou energetickou aktivací, stimulací od prstů u nohou vzhůru po těle až ke krku. Probuzená energie, postupně hromaděná v oblasti podbřišku a pánevního dna, je pak rozváděna ve směru jejího přirozeného proudění.

Rituál je ukončen harmonizující a relaxační masáží hlavy a obličeje.

Záměrně používám panenský kokosový olej, vzhledem k jeho aroma a Imagekluznosti i pro absenci alergických reakcí, lze se ale domluvit i na jiném druhu či na obohacení vonnou esencí. Olej také používám ve větším množství, než je běžné například u regeneračních masáží.
V masérně lze využít před i po rituálu sprchu.

Upozornění: Terapie, primárně povrchová, ve své kompletní podobě obsahuje i jemnou masáž prsou, břicha, oblasti hráze a pohlaví. Úprava doteků, popřípadě vynechání některých partií je vždy domluveno v úvodním rozhovoru a plně v průběhu masáže respektováno.

Vzhledem k polaritě životních energií mužům tuto terapii neposkytuji.

Rituál je standardně rozvržen do 60 až 120 minut.

Kontraindikace

Akutní viróza či zánět, onkologické onemocnění, křečové žíly, otevřená poranění, kožní infekce, těhotenství.