Energetické terapie - Reiki a bioenergetické ošetření  

ImageV průběhu energetické terapie vás zbavím skutečné energetické příčiny většiny nemocí těla i mysli a pak vám předám pozitivní léčivou energii s cílem celostní energetické harmonizace vašeho hmotného i nehmotného těla.

Ošetření je zcela bezpečné. Relaxujete, nejlépe v pohodlném oblečení a v pohodlné pozici a já nad vaše tělo či zlehka na těImagelo přikládám ruce. Pro pozitivní výsledek není podstatné, zda budete či nebudete cítit proudění energie, ale ze zkušenosti vím, že v různé formě (teplo, brnění, tlak) budete mé působení vnímat. Před samotným energetickým ošetřením, ale i v jeho průběhu, si budeme povídat prakticky o čemkoli, ale nejlépe o vašich pocitech, starostech problémech, abychom společně vyladili působení energie pro váš maximální užitek.

Cílené proudění energie podpořené konkrétním záměrem čemu a jak pomoci harmonizuje energetický systém, ulevuje při stresu, zklidňuje mysl, napomáhá se lépe vyrovnat s fyzickými i psychickými problémy, s bloky i traumaty, povzbuzuje celkovou vitalitu a kondici a toto vše pak rychle uzdraví i vaše tělo,