Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je součástí ajurvédských technik, které harmonizují tělo i duši. Je známá jako champissage (z ní odvozen název pro šampon). 

Postupně, pomocí speciálních hmatů a technik, jsou uvolňovány obličejová i vlasová oblast hlavy, šíje, ramen a dekoltu.  Je možné ji provádět vsedě i vleže.

Tato mimořádná masáž účinně zbavuje stresu, naImagepětí a pomáhá při bolesti hlavy. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, zlepšuje prokrvení (obzvláště v lebce, kde může podpořit zdravý růst vlasů) a napomáhá proudění lymfy. Výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší, lesklejší a celkově kvalitnější. Terapie navozuje pocit zdraví, klidu a psychické pohody.

Můžete si zvolit, zda bude masáž provedena bez použití olejů, nicméně právě aplikace i malého množství kvalitních BIO olejů na obličej a vlasovou pokožku bude mimořádným zážitkem. Mohu nabídnout velmi delikátní za studena lisované oleje z meruňkových jader či z máku, anebo klasický výživný a regenerační kokosový olej.

Doporučená délka masáže 30minut

Kontraindikace:

Infekce či viróza, velmi vysoký či nízký krevní tlak, epilepsie, lupénka