Medová masáž

 

Medová masážMedová masáž je celostním ošetřením těla i duše. Široké spektrum doteků se kloubí s léčivou, detoxikační a antiseptickou funkcí včelího medu. Mechanickou stimulací nervového systému, reflexních bodů i krevního oběhu vám nastartujeme regenerační schopnost organismu. Na ramenou a zádech neseme tíhu starostí a života. Medovou masáží zad vám toto břemeno uvolníme a sejmeme. Detoxikační medová terapie pomáhá při stresu, napětí, nezdravém životním stylu, chronických nemocech, únavě a vyčerpání. Dopřejte si zážitek, velmi příjemný a zároveň účinný a intenzívní.

Medová masážMedovou masáž lze aplikovat na většinu částí těla, doporučujeme však zvolit jednu z přirozených a oblíbených kombinací (záda, záda a hýždě, nohy zezadu, stehna zepředu). Celková medová masáž se neprovádí. Běžně je, dle vašich potřeb, nanesení medu 2-3x opakováno. Vzhledem k tomu by byla celková terapie velmi dlouhá a vysilující.

Vhodná délka masáže

30, 60 minut.

Kontraindikace

Medová masážAlergie na med a včelí produkty, ekzémy, vyrážky, otevřené rány, vnitřní krvácení – žaludeční vředy, krvácení do žaludku, vysoký oční tlak, trombóza, stavy po mrtvici, těhotenství, menstruace, infekční onemocnění, onkologické onemocnění.

Bezprostředně po medové masáži nedoporučujeme na pokožku použít žádné chemické prostředky (mýdlo, deodorant, apod.), ani se během dvou dnů slunit nebo navštívit solárium.